Problemy z popędem seksualnym i erekcją

Witam mam problemy z erekecja , popedem seksualnym. Od jakiegos czasu zauwazylem ze moja erekcja jest niepelna i nic jakos mnie nie podnieca. Przy zblizeniu z dziewczyna erekcja jest niepelna a czasem nagle zanika . Nie podnieca mnie to ostatnio nie moglem dojsc do wytrysku. Poanne erekcje czasem sa a czasem nie ma wogole.Bylem u urologa biore zapisal permen. Robilem badania morfologia krwi,prolaktyna,ob,testosteron,tarczyca i wszystko ok. Jak naprawic poped seksualny i erekcje? W czym problem?

Aleksander Ropielewski

Być może pańskie problemy mają związek z problemami psychicznymi (w dzisiejszych czasach jest to bardzo częsta przyczyna) lub też jest to spowodowane zmianą orientacji seksualnej. Sugeruję wizytę u endokrynologa (chociaż z badań jakie Pan wykonał skłaniam się bardziej ku przyczynie na tle psychicznym) i seksuologa.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Artur Jeliński Urolog

Problemw tkwi w wieku czyli nie dojrzalosc emocinalnej.Proponowlabym wizyte u seksuologa sadze ze leki pobudzajace do wzwodu to nie jest to co pan potrzebuje panu jest potrzeba rozmowa z seksuologiem