Problemy z poruszaniem ręką po rozcięciu

Witam mam problem z ręką lekarze nie wiedzą oco chodzi jak to możliwe więc szukam odpowiedzi dalej ..No więc zszyli mi rękę na nadgarstku rozciolem kontówkoł,mocno po zszyciu nie mogę ruszyć ręką ani palcami a nie są wcale spuchnięte ręka jakby sparaliżowana próbuje cały czas rozruszać ale na marne

Proszę pilnie się zgłosić do neurologa ,za wskazane uważam też wykonanie badanie emg z oceną przewodnictwa z zakresie nerwów zranionej reki.

Podkreślam -tryb pilny.

I pozdrawiam serdecznie