Problemy z poszukiwaniem szczęścia w życiu

Witam. Ostatnio bardzo pogubiłam się w życiu i nie wiem juz co mam zrobić,nie mam nad tym kontroli.Niby jest okej, ale nie jest. Nie mogę od roku zapomnieć o ex,widujemy się jednak jest ciężko,bo on raz mnie przyciąga a raz odrzuca, a ja nie umiem zrezygnować z tej relacji, zalezy mi na nim.Do tego nie umiem się odnaleźć w moim mieście i domu, na studiach,wszystko mi go przypomina i myśle tylko o tym co ja robię nie tak. To mnie przerasta. Mam ochote uciec lub sie zabic. Nie wiem co robić...

Proszę koniecznie się zgłosić na psychoterapię. Przedłużający się okres "żałoby po stracie " związku, a także trudności w sferze adaptacji i myśli samobójcze są sygnałem trudności, którymi powinien zająć się specjalista. W niektórych przypadkach warto włączyć farmakoterapię, którą przepisuje lekarz psychiatra, warto przemyśleć także umówienie się na konsultację.

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

W relacjach w których na przemian następowało odrzucenie i godzenie się często dochodzi do bardzo silnego przywiązania partnerów w sposób patologiczny. Wyrwanie się z takiej relacji nie jest proste. Proszę rozważyć konieczność podjęcia psychoterapii lub pomocy psychologicznej.

Pozdrawiam.

Witam,
zachęcam do wizytu u psychoterapeuty. Rozstanie zawsze boli i przynosi cierpienie, jednak, gdy emocje z nim związane dezorganizują życie i wpływają na nie negatywnie warto szukać pomocy i nie zostawać samej.