Problemy z przedwczesnym wytryskiem u 18-latka

Witam, mam pewien problem. Mianowicie mam 18 lat i mam problem z przedwczesnym wytyskiem. Kiedy uprawiam seks z partnerką trwa to moze z 2 minuty, a czasem o wiele krócej, czasem wystarczy, ze dotknie penisa i juz mam wytrysk. Jest to moja pierwsza partneka i moje pytanie, czy powienienem sie tym martwić? Czy to z czasem przeminie? Czy sa jakies "domowe sposoby" na zapanowanie nad tym? Dodam, ze na przykład moja masturbacja trwa ponad 10 minut. Wiec nie wiem czemu przy niej tak szybkokoncze.

Dzień dobry,

Nie ma się Pan czym martwić. Jest to normalna i b.częsta reakcja u osób rozpoczynających współżycie. "Domowe sposoby" polegają właśnie na podejmowaniu kolejnych prób i z czasem - wraz z nabieraniem doświadczenia - nauczy się Pan panować nad wytryskiem.