Problemy z radzeniem sobie z codzienności i krytyka męża

Coraz gorzej znosze problemy codzienne, maz mnie wciaz krytykuje przez to jest mi coraz trudniej. Nie wiem juz co robic

Pani opis niestety jest zbyt krótki i pozbawiony jakichkolwiek szczegółów, przez co trudno jest cokolwiek Pani poradzić. Proponuję udać się na konsultację psychologiczną, gdzie szczegółowo opisze Pani swój problem. Polecam również odbyć szczerą rozmowę z męzem, podczas której powie mu Pani o tym jak odbiera krytykę z jego strony i jak się z nią czuje. Taka rozmowa powinna oczyścić trochę atmosferę w domu, dzięki czemu łatwiej będzie Pani radzić sobie z codziennymi problemami. Powodzenia!

Warto spotkać się z psychologiem. Podobne trudności mogą wynikać zarówno z kryzysu w relacji czy kryzysu tożsamościowego jak i poważniejszych zaburzeń (np początków depresji). Diagnostyka będzie pierwszym krokiem do poradzenia sobie z trudna sytuacją.