Problemy z radzeniem sobie z emocjami podczas nowych sytuacji

Witam! Mam problem psychologiczny. Nie potrafie poradzic sobie z nowymi sytuacjami - rzucilam studia poniewaz nie potrafilam poradzic sobie ze smutkiem ktory mnie ogarnial. Czesto miewam sytuacje w ktorych zaczynam plakac i to bez powodu. Nie potrafie przestac - kilka lat temu jezdzac np.na szkolne wycieczki spedzalam dnie placzac (tak jakby przerastala mnie inna sytuacja). Jest to bardzo meczace i bardzo mnie to ogranicza, szczegolnie teraz gdy trzeba zaczac szkole. Licze na pomoc.

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu określą najlepszą metodę leczenia Pani.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Problem, który Pani opisuje wydaje się wielowymiarowy, wskutek czego niemożliwe jest udzielenie pomocy czy porady na forum. Zachęcam do kontaktu z psychologiem, psychoterapeutą czy psychiatrą, w celu ustalenia odpowiedniego "planu działania".

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl