Problemy z radzeniem sobie z nerwami i emocjami

Witam, mam pewien problem, a mianowicie nie potrafię radzić sobie z nerwami, co prawda nie jestem agresywna i nie rzucam przedmiotami ale sobie nie radzę, wyżywam się na najbliższych, krzyczę, używam wulgaryzmów a przy tym ranię tych na których mi zależy. Bardzo proszę o pomoc gdyż jest to dla mnie i moich bliskich wykańczające. Proszę o odpowiedź na maila:  Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej miejscowości i skorzystać z konsultacji, która być może zakończy się propozycją podjęcia leczenia lub skierowania do innego specjalisty. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

Witam,

Objawy, które Pani opisuje mogą wskazywać na silny stres, który odreagowuje Pani w domu na najbliższych osobach. Dobrze będzie, jeśli skontaktuje się Pani z psychologiem lub psychoterapeutą. Razem będziecie mogli wypracować sposób poradzenia sobie z tą trudną sytuacją.

Pozdrawiam
Ewa Czernik