Problemy z radzeniem sobie z własnymi emocjami

Witam. Nie radze Sobie ze swoimi emocjami. Place bez powodu, jestem rozdrazniona albo wybucham. Nie umiem utrzymac zadnego zwiazku bo nikt ze mna nie wytrzymuje. Jestem Teraz w zwiazku ktory sie rosary na mooch oczach. Chcialabym go rational ale nie wiem co mam robic. Ciagle mam do wszystkimi pretensje ze nikt nie widzi mnie, ze kazdy oczekuje ode mnie abym byla twarda a ja juz nie daje temu. Chce zmienic sie I byc lepszym czlowiekiem. Co mam robic? jak walczyc o milosc, o siebie?

Witam. Nie wiem dla czego pani pisze ze chce byc lepszym czlowiekiem bo przeciesz placz nie powoduje ze jestesmy źli? ! Z pani opisu wynika że wrazliwosc jest bardzo duża i warto jej sie przyjrzeć w trakcie terapii skąd sie bierze i czego tak naprawdę dotyczy bo zawsze jest powód tych łez tylko czasami jest to po za naszą świadomością. Co do relacji z ludzmi to mało pani pisze w czym jest trudność dlatego trudno jest odpowiedziec mi na pytanie jak ratować zwiazek. Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą w celu zwiększenia świadomości co do własnych uczuć i emocji jak i przyjrzenia sie blizej relacją z partnerem i ewentualnie "naprawieniu" polepszeniu ich. Pozdrawiam

Witaj :) Jest wiele treningów osobistych, które podwyższają wartości osobiste. Jak nie możesz poradzić sobie we własnym zakresie dobrze jest by znaleźć swojego mentora, coaracha, trenera - specjalistę, który zajmuje się kreowaniem charakteru, wizerunku i osobowości (pewność siebie, asertywność, pozytywne nastawienie).

Możesz poszukać domowych treningów np w Google lub na moim blogu psychopedagogicznym.

Poszukaj również specjalisty na swoim terenie zamieszkania (w Warszawie jest ich pełno) lub specjalistę coacha przez Internet, jeśli wolisz wersję Skype - i w tym wypadku zapraszam do swoich usług.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/

Terapie i konsultacje on-line.
http://psychopedagog.eu/terapia-online/