Problemy z samodzielnym załatwianiem spraw fizjologicznych u 3-letniego dziecka

Moje dziecko 3 grudnia kończy pięć lat, od września poszła do zerówki i zdarza jej się zsikać albo niezdążyć do wc, dlaczego??
Milena Lubowicz

Podaje Pani bardzo mało danych. Jeżeli dziecku zdarza się tylko nie zdążyć będąc w przedszkolu, to może to być spowodowane stresem, sytuacjami, które są dla niej trudne albo po prostu zapomnieć w czasie zabawy. Proszę z dzieckiem porozmawiać, ustalić czy dzieje się coś, co powoduje, że się boi albo niepokoi itd.
Pozdrawiam