Problemy z sercem u 35-letniego mężczyzny

Witam , mam probblem z sercem. Dodam że moje problemy zaczeły sie trzy lata temu jak miałłem 32 lata obecnie mam 35 lat, początkowo zaczeło się od kilku przerw w biciu serca raz na tydzien -dwa . Obecnie mam przerwy w biciu serca przez kilka dni w tygodniu co staje sie męczące. Wykonałem: Holter EKG wszystko wyszło ok Holter ciśnieniowy średnia 140/80 puls 60 Próba wysiłkowa słabo wyszła ponieważ szybko osiągnołem cisnienie 220/140 pulc 120 i przerwano próbe po około 3-4 minutach chociaz fizycznie nie czułem zmeczenia tylko ze względu na cisnienie doktor przerwał próbe. jonogram ok tarczyca ok echo serca ok minimalnie powiekszona lewa komora o 5 mm ale przy moim wzroscie 193 i 105 kg lekaz powiedział że to normalne. cholesterol w dolnej granicy Najczescie problem objawia sie szybkim biciem serca w granicach 100 -150 (jak dla mnie jest to szybko bo normalnie mam w spoczynku nawet 42 a podczas pracy 60-70 ) z towarzyszącym wewnętrznym niepokojem , w momencie gdy czuje ten niepokój to juz wiem że prędzej czy pózniej pojawi sie przerwa w biciu sreca tak jakby serce zapomniało raz sie odbic i bije dalej , strasznie nieprzyjemne uczucie . Często towarzyszy jak cos robię gdy szybko idę lub gdy sie schylam kucam nastepuje pojedyncze przerwanie bicia serca towarzyszy temu ciągły wzrost pulsu około 100. Momentami czuje też dyskomfort w gardle tak jagby ucisk w momencie gdy serce po przerwie rusza spowrotem, czasami też niepokój sie zwieksza pojawia sie osłabienie i raptownie w tym momencie zwalniam wszystkie czynności jakie robie naprzykład podczas pracy i próbuje sie uspokoić. Chodz czesto mam te przerwy nawet jak leze i mam puls około 50-60 chodz zawsze towarzyszy mi w środku jakis niepokój i złe samopoczucie mimo że sie nie denerwuje. Nie wiem juz co to jest nawet teraz jak leże i pisze mam cisnienie 137/77 puls 58 i 2 razy miałem krotka przerwe w biciu serca i ciągle czuje niepokój w środku. Nie wiem co mam robic jeszcze jak zdjagnozowac co mi jest i jak to leczyc . Może zna ktos dobra klinike która przebada mnie całego pod kontem problemów z sercem jakie mam . Dodam tez , że często jak sie rano budze czuje sie bardzo dobrze wstaje ubieram sie ide do pracy wszystko jest ok po czym po pól godzinie czasami po godzinie lub dwóch pojawia sie przerwa w biciu serca odrazu puls przyspiesza , niepokój czesto osłabienie. I nie wiem skąd obecnie wywołuje to u mnie tez złość, poniewaz nie wiem skąd sie to bierze. Człowiek wstanie w dobrym chumorze z dobrym samopoczuciem a po godzinie jakby piorunem dostał jeb , serce przyspiesza pojawiaja sie przerwy w czestości nie duzej bo kilka na godzinę ale niepokój i szybszy puls trwa cały czas nawet przez kilka godzin . W momencie spoczynku w miare sie uspokaja ale wystarczy delikatny ruch i raptownie przyspiesza do około 80-150 zalezy kiedy. Dodam że w momentach gdy sie dobrze czuje przy umiarkowanym wysiłku w pracy moje serce bije spokojnie około 60-70 i nie czuje żadnych dolegliwości zmeczenia itp . Dlatego najbardziej ciekawi mnie skąd sie to bierze bo jak mówie rano wstaje wszystko jest ok a za godzine raptownie pogorszenie samopoczucia o 360 stopni.

Szanowny Panie, dobrze by było położyć się na oddziale kardiologicznym aby Pana zdiagnozowali