Problemy z toksyczną rodziną

witam moja sprawa jest dość nietypowa...mam 24 l.jednak mam problemy z toksyczna matka która manipuluje mną psych.Ojciec dawniej mnie również atakował pewnie dlatego mam trudności z poczuciem pewności siebie i matka to wykorzystuje...w jaki sposób można sobie pomoc.czy jest jakiś psycholog który potraktuje to poważnie...podobno to związane jest z wyuczona bezradnością...

Pani poczucie pewności siebie rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia, skoro nawet dla psychologa czuje się Pani mało ważna - i to zanim go Pani spotkała... Proszę śmiało się umawiać. Skoro bezradności można się wyuczyć, to można się jej także oduczyć, nauczyć w jej miejsce zaradności i pewności siebie. Skutki przemocy (nieważne czy fizycznej czy psychicznej) to poważna sprawa, żaden psycholog Pani nie odeśle bez pomocy.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/