Problemy z układem pokarmowym u 11-latka

Witam.Mój syn 11l ma ciągle problemy układu pokarmowego. Dziecko co jakiś czas ma mdłości lub czuje sytość. Dodam iż syn nic nie je do godz. 13 tej bo nie chce jeść rano i w szkole też nie . I często po zjedzeniu posiłku czuje dyskomfort. Ale też gdy nie idzie do szkoły to zjada rano bułkę i pomimo tego też nieraz nie ma apetytu lub ma mdłości. Morfologia w normie,MPV6,5,OB8,Aspat Alat norma,żelazo 46,3.Zlecił przyjmowanie żelaza. Problem nadal jest. Co mam dalej zrobić i jak postąpić?

Małgorzata Panek

Należałoby wykluczyć choroby przewodu pokarmowego. Problem z jedzeniem może mieć także podłoże psychologiczne. Wskazana byłaby ocena czy dziecko rozwija się prawidłowo.
Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam