Problemy z utrzymaniem moczu

Dobry wieczor mam powazny problem poniewaz nie potrafie utrzymac moczu kiedy tylko czuje ze chce mi sie do toalety to musze wszystko zucic i tam leciec czym predzej bo jesli tego nie zrobie to bede miec awarie czyli popuszcze calkowicie jest to tak zawansowane ze kiedy jestem na ulicy a akurat zdazy sie tak ze mi sie zachce i nie ma w poblizu talety to musze wyladowac w krzakach bo inaczej bedzie problem nie wiem co robic jest to dla mnie bardzo uciazliwe prosze o pomoc . Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje bad moczi i ewtualnie posiewmocz no i wizyte u urologa ,bad ginekologiczne tez moz byc wskazne jeli wykluczu sie nne przyczyny jak zazeniu ukladu oczowego kamic to moze pani miec tzw pecherz nadreaktyny leczsis to lekami np tozurin uroflow defur , najnowszy i chyba najlepszy lek nazywa sie Betmiga 50 mg ma najmnierj ujemych przeciwskazna ale jest nadrozszy cena to pomiedzy 150 do 250 zl wzelznosci od apteki te leki sa na recepte ostani jest zasze na 100 % te piersze wymieniona moza dostac ze znizka 30 %jezli lekarz powierdzi pecherz nareaktynyal jak wczsniej pisalem nie wszyscy je toleruja