Problemy z widzeniem na jedno oko u 28-latki

Witam, mam problemy z widzeniem na jedno oko. Po wizycie u okulisty okazało się, że wszystko jest ok. Zaczęłam się przyglądać swoim oczom i jedna zrenica jest wyraźnie mniejsza od drugiej. W internecie znalazłam informację o anizokorii. Czy może być ona przyczyną gorszego widzenia? Czy da się to jakoś wyleczyć jeśli wynika ona z dawnego urazu oka? Bo kilka lat temu miałam uderzone oko.

Szanowna Pani, jeżeli występuje anizokoria to należy udać się do neurologa, ponieważ należy wykluczyć podłoże neurologiczne zaburzeń widzenia. Pozdrawiam