Problemy z wypróżnianiem u 10-tygodniowego dziecka

Witam, jestem mamą 10 tygodniowej Zuzi. Odkąd malutka skończyła 7 tygodni mamy problemy z wypróżnianiem. Karmię piersią a wcześniej co przewijanie była solidna kupa (ok 5-7 dziennie) a teraz nagle nic. Jednego razu zrobiła po 6 dniach a teraz dopiero po 12!!! Dawałam już herbatkę rumiankową, czy koperkową i sama też je pije i nic, dopiero jak podałam odrobinę czopku glicerynowego to mała się wypróżniła ale nie było tego tak dużo. Co mam z tym zrobić? Kupa jest normalna (mamy kolki) :( Natalia

Milena Lubowicz

Proszę spróbować podawać małej probiotyk Bio Gaia w kropelkach, może to pomoże w pracy jelit. No i bezwzględnie cały czas proszę pozostać pod opieką pediatry.
Pozdrawiam