Problemy z wypróżnianiem u miesięcznego dziecka karmionego mlekiem modyfikowanym

Moja córeczka ma miesiąc i mamy ogromny problem. Otóż jest karmiona mlekiem modyfikowanym, od trzech dni jest bardzo niespokojna, często płacze (o różnych porach) i strasznie kopie nóżkami oraz się pnie. Na początku mieliśmy NAN 1 HA, od dwóch dni pijemy Bebilon Pepti DHA 1. Mała robi kupkę co 3-5 dni i często zdarza się, że przy tym płacze. Konsystencja kupki jest ciastkowata, a barwa ciemno zgnito-zielona. Co może dolegać mojemu dziecku? Jak mu pomóc? Proszę o pomoc!!

Małgorzata Panek

Może to być kolka niemowlęca . Czy dolegliwości ustępują po wypróżnieniu? Czy poza tym dziecko przybiera prawidłowo na masie?
Proszę udać się do lekarza pediatry.
Pozdrawiam