Problemy z wypróżnianiem w łazience u 7-latka

mam problem z synem 7 letnim od dwoch tygodni robi kupe w majtki w szkole na podworku w domu itp.probowalam z nim rozmawiac bez skutku byly z mojej strony prosby grozby kary i nagrody i nic nie dalo nawet syn obiecal ze nie bedzie juz robila i tak co dzien a problem nie znikl.Wzielam nawet urlop by z synem spedzic wiecej czasu ale to tez nic nie dalo prosze o pomoc bo juz nie wiem co robic:(

Proponuje zdecydowanie udać się do psychologa -jeśli nie ma innych niepokojących objawów w tym np.krew w stolcu.
W żadnym wypadku nie krzyczeć i zawstydzać.Warto porozmawiać w szkole i wypytać czy wychowawca cokolwiek zauważył.
To b.trudny i zarazem szalenie delikatny problem.

Pozdrawiam

Witam serdecznie, chciałbym Pani podać bezpośrednią receptę na problem lecz mam za mało danych. Prosiłbym o udanie się do Psychopedagoga lub Psychologa dziecięcego na konsultację. Po pierwszej wizycie powinien ustalić już źródło problemu i podać odpowiednie zalecenia. Ci

Pozdrawiam serdecznie i życzę pozytywnego rozwiązania sprawy.