Problemy z wyrażaniem miłości

nie potrafię kochać,przynajmniej od jakiegoś czasu,byłam w związku 2 lata na początku nic do chłopaka nie czułam później to już chyba przyzwyczajenie rozchodziliśmy się wracaliśmy do siebie jednak był on dla mnie bardzo ważny on mnie kochał a ja robiłam wszystko by mnie znienawidził nie umiałam być z nim,chciałam go kochać ale nie potrafiłam od jakiegoś czasu nie potrafię nikomu ufać wydaje mi się ze każdy jest zły i nie dobry nie potrafię nawet kochać psa swojego co jest ze mną nie tak pomocy

Dzień dobry,

Może Pani skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty lub psychologa, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują Pani odpowiednią formę pomocy.