Problemy z wyrażaniem myśli w pracy i leczenie nerwicy lękowej

Witam, mam problem z wysławianiem się - zwłaszcza wobec kontaktów z ludźmi w pracy. Kiedy chcę przedstawić jakiś problem stresuję się,gubię w tym co mówię, często nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa. Widząc, że ktoś mnie nie rozumie, stresuję się jeszcze bardziej. Dodam, że jestem w trakcie leczenia na nerwicę lękową. Co może być przyczyną mojej "dolegliwości"? Co mogę w tej sprawie zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

Jeżeli Pani leczenie polega na psychoterapii - to proszę o tym najlepiej porozmawiać z terapeutą, który zna Panią osobiście.
Natomiast jeśli leczenie oznacza farmakoterapię, to namawiam na podjęcie psychoterapii .

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza