Problemy z wysławianiem i zaniki pamięci w ciąży

witam jestem w 5 miesiącu ciąży i zauważyłam u siebie bardzo dziwne objawy, nigdy nie miałam z czymś takim problemu. Chodzi o to, że nie potrafię się wysłowić, zbudować sensownie zdania tak by druga osoba mogła to zrozumieć. Czasami zapominam najprostszych słów, mój rozmówca zazwyczaj musi mi zadać milion pytan by dowiedzieć się o co mi chodzi, ponieważ tak plącze najprostszą zdanie. Do tego mam naprawdę spore zaniki pamięci, tak że muszę sobie zapisywać na kartce co muszę robić. Proszę o poradę

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza