Problemy z wysławianiem się u nastolatki

Od około 3-4 miesięcy mam problemy z wysłowieniem się. Zapominam proste słowa a jak buduje dłuższe zdanie to zdarza się że źle odmienie rzeczownik. Oprócw tego mam częste zawroty głowy. Byłem u lekarza ogólnego i dał mi skierowanie do neurologa. Kolejki są na koniec września. Czy jest jakis sposób aby dostać się szybciej? Czy mam się czegoś obawiać?

Można poszukać w innej poradni wcześniejszy termin, dolegliwości wymienione mogą być skutkiem niezbyt higienicznego trybu życia, wymaga Pan badania obrazowe, pozdrawiam