Problemy z wysokim cholesterolem i żylaki na nodze

Witam! mam 29lat i mam problem z wysokim cholesterolem gdyż wynosi 285 od ok.2lat nie wiem co mam teraz zrobić? wypalam 1 paczke dziennie papierosów. proszę o porade , gdyż nie chce brać tabletek.na prawej nodze pojawiły się żylaki dość grube może mają coś wspólnego z wysokim chol... z góry dziękuje!!

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Konieczna jest zmiana nawykow zywieniowyc i sttylu zycia
Jesli jest Pan zainteresowany konsultacja.
zapraszam: ulewicznatalia@gmail.com

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska