Problemy z zajściem w ciążę 34-letniej kobiety

dzien dobry mam pytanie mam 35 lat zona 34 mamy corke w wieku 10 lat i juz od jakichs 6 lat caly czas probujemy zeby zona zaszla w ciaze i nie wychodzi nie wiem czy to wina nasza czy co?moze jakas pomoc lekarza by sie przydala co mam z tym zrobic? prosze o odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do ginekologa, który zbierze dokładny wywiad i zleci odpowiednie badania.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Po takim bezwzględnie należy skontaktować się z ginekologiem, specjalistą od leczenia niepłodności, który pokieruje oboje Państwa na badania.
Pozdrawiam