Problemy z zajściem w ciążę u 19-latki

witam. mam taki problem staram sie z chlopakiem o dziecko juz 2 rok i nie mogę zajsć w ciąże czy mogę być niepłodna . czy moze to inny powod?

Marta Mielniczuk

Witam, o niepłodności można mówić, jeśli przez 12 miesięcy regularnego współżycia Z częstotliwością 3-4 razy w tygodniu i bez stosowania żadnej formy antykoncepcji nie udaje się zajść w ciążę. Wskazana jest wtedy wizyta u ginekologa i ewentualna diagnostyka obydwojga partnerów. Pozdrawiam