Problemy z zasypianiem u 14-miesięcznego dziecka

Problemy z zasypianiem u 14-miesięczniaka Problemy ze snem tak jak pisałam pojawiły się już przed ząbkowaniem, a synek wypróżnia się prawidłowo więc wątpię aby to była przyczyna...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Powodów dla których dzieci mają problemy z zasypianiem może być wiele. Najprawdopodobniej jednak wynika to z nadmiaru emocji w ciągu dnia. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na tzw. Rytuały wieczorne, które mają kojarzyć się ze snem.