Problemy ze ściąganiem skóry z napletka penisa i ból żołędzi

Witam, od pewnego czasu mam pewien problem. Otóż chodzi o moje przyrodzenie. Moge normalnie zdjąć skóre ale gdy stoi, strasznie mnie uciska i sama nie chce zejśc, tzn. gdy mi staje musze sam z ciężkim trudem zdjąć. Nie wiem co robic. Na dodatek boli mnie żółądź gdy go dotykam .. Pod cewką mam jakby taką "rurke" z skóry do skóry, dziwnie to wygląda, nie wiem czy tak ma być ale wątpie. Proszę o pomoc., Byłem u lekarza i mówił że to nei stulejka..
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zgłaszane objawy sugerują jednak stulejkę. Jest to nie tylko niemożność odciągnięcia napletka ale także sytuacja gdy pod ściągnięciu pacjent odczuwa zaciśnięcie się wokoło penisa i ból. Sugerowałbym udać się do urologa, ponieważ jak sam Pan wie i czuje jest to sprawa ważna i z pewnością wpływa na komfort w późniejszym życiu seksualnym.

Wiesław Mahaczek Urologia

witam
ta przypadłośc to stulejka, leczenie operacyjne, jeśli masz mniej niż 18 lat zgłoś się do chirurga dziecięcego, jeśli więcej do urolog
pozdrawiam