Problemy ze skupieniem koncentracji

Mam problem ze skupieniem i koncentracją. Brakuje mi motywacji do działania, aktywności. Bardzo szybko denerwuje sie na członków rodziny-tylko rodzina działa tak na mnie. Podejrzewam, że wybuchy gniewu i niecheć co do rodziny są spowodowane brakiem dobrych relacji. Zauwazyłem, że często liczę okna, ściany, drzewa itd. Czasem czuje, że źle mi w sobie samym, w swoim ciele(nie chodzi tu o zmiane płci) Co powinienem zrobić żeby cieszyc sie zyciem, być aktywnym i nie wybuchac gniewem?

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego i skonsultować się z psychologiem w osobistym kontakcie.

Pozdrawiam!