Problemy ze snem a zażywanie leku Elicea

Od kilku tygodni mam problemy ze snem. Trzy tygodnie temu, złapał mnie silny niepokój, do tego wystąpiły dreszcze, sam nie wiedziałem co się dzieje. Dopiero po rozmowie z mamą się uspokoiłem ale już nie mogłem zasnąć w nocy. Od tamtej pory miewam problemy ze snem, łapie mnie silne zdenerwowanie jak się budzę. Psychiatra przepisał mi lek "Elicea", zdiagnozował zaburzenia nerwicowe. Zażywam lek od 10 dni, widzę poprawę ale nadal mam problemy ze snem. Sen jest płytki. Zbyt krótko zażywam ten lek?

Dzień dobry,

Proszę róznież rozważyć leczenie psychoterapeutyczne, które jest podstawowe w przypadku zaburzeń lękowych.