Problemy ze snem i koszmary nocne u 31-letniej osoby

Mam bardzo wstydliwy problem chodzi o to, że się w nocy moczę oraz mam nocne koszmary i w nocy strasznie się pocę a po za tym bardzo często mam jak się budzę rano to z palcem w buzi i widocznie w nocy muszę gryźć palec, ponieważ bardzo mnie boli a moja mama zaobserwowała, że podczas gryzienia palca wydaję dziwne odgłosy oraz mam czasami zdarzenia, że jak się mocno zdenerwuję to mdleję lub chwieję się na nogach. Proszę o diagnozę

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe postawienie żadnej diagnozy oraz leczenie za pośrednictwem Internetu. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej okolicy.

Pozdrawiam!