Problemy ze snem i omamy przy schizofrenii paranoidalnej

Witam,Od roku leczę się na schizofrenie paranoidalną.Leki,które przyjmuje to olanzapina,wczesniej na noc bralem lofaren i nie mialem problemow ze snem teraz niestety mam ale lekarz stwierdzil ze nie mozna ich brac dlugo. Inne objawy które u mnie występują to Po kilkanaści razy dziennie widze rozne sytuacje np.ze. jestem ze znajomymi na wakacjach,jade samochodem,kupilem dom,mam duzo kasy,duzo rozmawiam przy tym z nimi.Nie trwa to dlugo,raczej nie wydaje z siebie wtedy zadnych dzwiekow.

Opisane problemy musi Pan opowiedzieć lekarzowi prowadzacemu. Tylko on zna historię Pana choroby i może polecić konkretne działania. Pozdrawiam