Problemy ze snem i z organizacją własnego czasu

Dzień dobry. Od kilku lat zmagam się trudem bycia punktualnym nie mówiąc już o byciu gdzieś przed czasem. Czy to spotkanie towarzyskie czy stawienie się w pracy. Dziś moje CV napisane szczerze zawierałoby 10 stron bo najczęstszą przyczyną utraty pracy były notoryczne spóźnienia. To jest chore, mam 27 lat i bardzo mnie to martwi zwłaszcza, że chcę się podjąć otworzenia własnej działalności, za ok. rok czasu (salon tatuażu). Miewam też częste problemy ze snem. Wskazówka: Chory ojciec, depresja...

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w PZP, prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem w swojej okolicy i rozważyć podjęcie terapii w kierunku odkrycia i zrozumienia przyczyn trudności - oraz możliwości pracy nad swoją punktualnością.

Pozdrawiam!