Problemy ze snem i zasypianiem u 9-miesięcznego dziecka

WITAM.MÓJ SYNEK MA 9 MIESIECY I NAPRAWDE SPI STRASZNIE. ZANIM TAK KONKRETNIE USNIE W NOCY TO MINIE PÓŁ NOCY ATEŻ NIE ZAWSZE. NAPEWNO NIE JEST TO PRZYCZYNA NADMIARU BODZCÓW. DODAM ZE NIE MA ZĄBKÓW JESZCZE ALE BUDZI SIE Z MEGA KRZYKIEM. ROBILIŚMY WIELE BADAŃ I WYKAZUJE W NICH ZE WSZYSTKO JEST OK A LEKARZE... WKOŃCU DZIECI OZNACZAJA NIEPRZESPANE NOCE. WIEM BO MAM TEZ CÓRKE. ACZKOLWEK JAKBY MU COŚ BYŁO JEDNAK. W DZIEŃ TEŻ JEST BARDZO KRZYKLWY

Milena Lubowicz

Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, gdyż wymagany jest tu głębszy wywiad i zbadanie dziecka. Nie wiem jakie badanie miało już dziecko robione, więc trudno mi radzić co jeszcze warto wykonać. Rozumiem Pani niepokój, niemniej proszę jednak pamiętać, że każde dziecko jest inne, jedne spokojniejsze, drugie bardziej krzykliwe i skoro podstawowe badania są dobre, to może to być kwestia temperamentu dziecka.
Pozdrawiam