Problemy ze snem u 2-miesięczniego niemowlaka

moja córeczka ma 2 miesiące ma problemy z zaśnięcie, i w ogóle ze spaniem, ciągle tylko płacze, krzyczy non stop, myślałam że kolka, podawałąm espumisan, dawałam koperek, rumianek, myślałam że niedojada kupiłam mleko, masuję brzuszek, kładę na brzuszku śpiewam, włączam odkurzacz jedynie odrobinę pomaga, nie wiem może jest nadpobudliwa bo coraz trudniej mam ją nawet do piersi przystawić, krzyczy macha główką rączkami i nóżkami, owijam ją w tzw. kokon kocykiem troszkę pomaga ale na bardzo krótko.

Milena Lubowicz

Być może jest to jedynie kolka, a proszę udać się z dzieckiem do pediatry, który oceni czy coś niepokojącego się dzieje.
Pozdrawiam