Problemy ze snem u czteromiesięcznego dziecka

Witam moj problem dotyczy cztero i pol miesiecznego synka. Nie caly miesiac temu przeprowadzilismy sie i maly przestal ptzesypiac noce. Budzi sie wierci przekreca na brzuch i odwrotnie. Lezac na brzuszku prawie podnosi sie na nozkach. W dzien lapie krotkie okolo 20 minutowe drzemki. Czytalam ze dziecko w jego wieku powinno spac nawet do 15 godzin na dobe Moj synek na dobe spi okolo 8-9 godzin. Czy to normalne? Edyta

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry aby ten mógł bezpośrednio ocenić stan dziecka.