Problemy ze snem u dziecka i płaczliwość

Witam. Moja siostra ma problem z synkiem. Dziecko czesto płacze ze zmeczenia, a jak już zaśnie to jest to pół godzinna drzemka i tyle. Czy powodem tego problemu może byc, że gdy był niemowleciem to rodzice go budzili ze snu? Mnie wydawało sie to dziwne ale sie nie chciałam wtrącac.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry oraz wykonać podstawowe badania krwi.