Problemy ze spaniem u rocznej córki

Witam. Moja roczna corka ma problemy ze spaniem. Od kiedy sie urodzila bylo tylko kilka nocy gdy budzila sie raz. Do codziennosci nalezy budzenie sie 4 czy 5 razy. Corka jest karmiona piersia i czasem wystarczy ja przytulic czy nakarmic i spi ale za godzine znow sie budzi. Do tego nie chce spac w dzien. Jak uda sie godzina snu w ciagu dnia to jest dobrze. Od poczatku mamy rytualy wieczorne, wycisza sie, zjada sycaca kaszke przed snem, ma wygodne lozko i ubranko oraz temp w pokoju. Co robic?

Milena Lubowicz

Niestety nie ma na to jednej prostej rady. Są dzieci, które ładnie przesypiają noce od 4 miesiąca oraz takie, które budzą się po kilka razy do 2 roku życia. Niestety jedyne co mogę poradzić, to kontynuowanie obranej drogi, rytuały, wietrzenie sypialni, wyciszenie.
Pozdrawiam