Problemy ze wzwodem a regularna masturbacja

Witam. Moje pytanie dotyczy problemów ze wzwodem podczas próby wejścia do waginy partnerki. Chciałbym zaznaczyć, że jesteśmy w związku od 6 lat, mamy po 22 lata jednak ze względu na długą infekcję partnerki dopiero teraz zaczęliśmy współżyć. Lub raczej chcieliśmy. Gdy chciałem wprowadzić penisa wzwód osłabł i tak przez trzy kolejne razy. Dodam że ja od wielu lat regularnie się masturbowałem i oglądałem filmy porno. Od miesiąca już się nie masturbuję ale też nie było zbliżenia. Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania

Szanowny Panie,
Często u mężczyzn występują zaburzenia wzwodu i erekcji podczas pierwszych zbliżeń i najczęściej jest to spowodowane zaburzeniami psychogennymi związanymi m.in. ze stresem, niepewnością. Proponuję porozmawiać o tym ze swoją partnerką. W przypadku braku poprawy, warto skorzystać z konsultacji u seksuologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy