Problemy ze wzwodem i kolorem spermy

Mam kłopoty ze wzwodem - a sztywość mojego prącia trwa krótko. Po każdym stosunku moje nasienie jest raz jasnobrunatne, raz brązowe, a raz krwistoczerwone. Krwi nie ma w oddawanym moczu - mocz oddaję regularnie, bez wysiłku, wytrzymuję przez noc. Czy to objawy poważnej choroby?
ponad rok temu

Szanowny Panie!
Na podstawie objawów, które Pan opisuje trudno postawić jednoznaczne rozpoznanie. Po pierwsze, pisze Pan o kłopotach ze wzwodem a z drugiej części listu wynika, że jest on wystarczający do odbycia satysfakcjonującego stosunku. Natomiast zmiany barwy nasienia mogą być objawem choroby gruczołu krokowego. Moim zdaniem powinien Pan zgłosić się do urologa.