Problemy ze wzwodem po zażyciu testosteronu

Witam. Jestem 24 letnim, zdrowo odżywiającym się i prowadzącym sportowy tryb życia mężczyzną. Kilka miesięcy temu wziąłem testosteron i od tego czasu mam problemy ze wzwodem - nie osiągam pełnego wzwodu ani przy masturbacji, ani podczas zbliżeń z partnerką. Robiłem badania krwi i wyszedł mi estradiol ponad normę. Czy może być to tym spowodowane? Proszę o pomoc.

Problem jest najpewniej związany z zaburzeniami hormonalnymi dlatego proszę udać się do androloga w celu wykonania właściwych badań. leczenie będzie zależało od poziomu innych hormonów, może też być potrzebna konsultacja urologa.
Pozdrawiam WK

Zażywania sterydów bez wskazań medycznych nie zaliczamy do zdrowego stylu życia, wręcz przeciwnie - jest to zachowanie potencjalnie autodestrukcyjne.
Proponuję zwrócenie się o pomoc specjalisty endokrynologa.
Szukanie pomocy w Sieci nie jest optymalnym zachowaniem, są to zbyt ważne ( i trudne) zagadnienia.
Proszę mieć ograniczone zaufanie do portali kulturystycznych i "suplementowych"...
Zachęcam do aktywnego, ale bez sztucznej stymulacji, trybu życia.
Pozdrawiam Świątecznie. JW, seksuolog.org.pl