Problemy ze wzwodem podczas stosunku seksualnego

chcialem sie dowiedziec gdy uprawiam z dziewczyna sex i np robie jej minetke a moim penisem nikt sie nie bawi to mi opada. i drugie pytanie jak sie kocham z dziewczyna to mam pelne zwody ale po chwili moze mi delikatnie opasc co sie dzieje.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie!
W pierwszej kolejności należałoby wyjaśnić z jakiego powodu pojawiają się u Pana takie dolegliwości. Przyczyn problemów z utrzymaniem erekcji jest wiele - nie napisał Pan czy choruje na jakieś choroby albo przyjmuje leki, więc rozumiem że sytuacja taka nie ma miejsca. Powodem zaburzeń mogą być choroby ogólnoustrojowe, ale również stosowane używki (alkohol, narkotyki) czy sytuacje stresowe, lękowe. Polecam artykuł poświęcony tej tematyce:
http://portal.abczdrowie.pl/zaburzenia-erekcji