Problemy ze wzwodem w sytuacji intymnej

Witam szanowną panią doktor od pewnego czasu mam problem staje mi na chwile i klapa przy dziewczynie co może być powodem proszę o pomoc z góry dziękuje pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyczyn problemów z utrzymaniem erekcji jest wiele - nie napisał Pan czy choruje na jakieś choroby albo przyjmuje leki, więc rozumiem że sytuacja taka nie ma miejsca. Powodem zaburzeń mogą być choroby ogólnoustrojowe, ale również stosowane używki (alkohol, narkotyki) czy sytuacje stresowe, lękowe. Polecam artykuł poświęcony tej
tematyce. Warto także udać się do lekarza.