Problemy ze zdrowiem psychicznym u 26-latka

Nie mogę chyba liczyć co na NFZ długie kolejki, przez całe życie nadal mam te same problemy, a mam 26 lat, od trzech lat chory psychicznie, mężczyzna, załamany i zmartwiony problemami swoimi i bliskich, nie stać mnie na profesjonalną terapię za pieniądze, smutek, nerwowość, emocje:( nie chcę porad typu skontakuj się z PZP, to nie pomaga, wiem co mówię, psycholodzy też mi nie pomagają, torbiel jest w głowie niby wada wrodzona, a mi się wydaje jak żyć, miałem 4 razy myśli samobójcze, załamanyM26:(

Dzień dobry,

Nie ma różnicy między leczeniem w ramach NFZ, a ofertą prywatną.
A jeżeli psycholodzy Panu nie pomagają, to pozostaje Panu leczenie u lekarza psychiatry.