Problemy ze zdrowiem u 39-latki

Witam, mam 39 lat i bardzo martwie sie o swoje zdrowie. Wyniki krwi po przebytej w grudniu anginie sa nie najlepsze (za malo leukocytow, oslabiona odpornosc, CA 125 podwyzszone). Od dluzszego juz czasu bardzo zle spie, nie moge usnac, budze sie, czasami mecze sie do rana, a pozniej spie do poludnia, mam tysiac mysli w glowie, mam wrazenie, ze moj mozg nigdy nie odpoczywa. Czesto latam, zmieniam hotele / mieszkania i mam nie raz lęk, kiedy jestem sama i nie mam swiatla w nocy (dlatego wlaczam tv lub zosatwiam swiatlo w lazience, przedpokoju). Od kilku lat, z przerwami, mam rowniez zawroty glowy (bylam u wielu neurologow, ortopedy, laryngologa, niestety nic konkretnego nikt nie stwierdzil). Jeden neurolog zasugerowal jakis rodzaj depresji i przepisal leki, ja sie z tym absolutnie nie zgodzilam, poniewaz nie uwazam, zebym miala cokolwiek wspolnego z depresja (zadne objawy na to nie wskazuja). Od kilku dni doszedl nowy objaw - ciagly pisk w glowie. Mam nie raz wrazenie, jak by mi ktos sciskal glowe, czasami bol jest w tylnej dzielnicy, ale krotkotrwaly. Czasami sa klucia w roznych okolicach glowy (nerwobole?). 3 lata temu robilam tomograf - nic nie wykazal. Jestem za granica i zaczynam sie bardzo martwic. To mnie wyczerpuje i ciezko jest funkcjonwoac, na czyms sie skupic (nawet bedac osoba optymistyczna i pozytywna). Na co moga wskazywac moje objawy? Do jakiego specjalisty najlepiej mam sie zwrocic? Z gory dziekuje za pomoc.

Szanowna Pani, zalecam wizytę u psychiatry, należy wykluczyć podłoże psychiczne Pani problemów zdrowotnych