Problemy ze zmęczeniem, lękiem i stresem

Witam. Od paru miesięcy żyję w ciągłym stresie, pojawiły sie u mnie lęki, które objawiły się najbardziej podczas prowadzenia samochodu, wydawało mi się, że samochód za chwile się przewróci. Najgorsze jest to, że ciągle jestem zmęczona, ile bym nie spała to wstaję jakbym całą noc tyrała. Poza tym drażliwość, często wpadam nagle w złość, krzyczę, a później poczucie winy i płacz. Już sama nie wiem co z tym robić. Przestałam rozumieć siebie i boję się, co dalej, jak żyć?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: PZP, Poradnia Lecz. Nerwic) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Dzień dobry,
sugeruję konsultację u psychoterapeuty gdzie będzie pani mogła opisać dokładnie co doświadcza, i wspólnie będą mogli państwo zdecydować czy/jaka forma leczenia byłaby dla pani pomocna. Ja szczególnie polecam psychoterapeutów pracujących poznawczo-behawioralnie - tu może pani poczytać o tym nurcie: http://poznacsiebie.pl/blog

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki

Witam,
proszę się zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu, który po przeprowadzeniu wywiadu zdecyduje o dalszym postępowaniu.
Symptomy o których Pani wspomina, mogą być objawem różnych chorób, zarówno o podłożu fizycznym jak i psychicznym. Jeśli będzie taka konieczność lekarz skieruje Panią na odpowiednie badania lub do innego specjalisty.

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl