Próby odchudzania a tycie przy wadze 98 kg

witam mam 33 lata,154cm wzrostu i waga 98kg.jak mam jesc by schudnąć proszę o rade próbowałam już wszystkiego i dalej tyję

Dzień dobry, jeśli pomimo zmian sposobu odzywiania (stosowania zasad racjonalnego odżywiania) i regularnej aktywności fizycznej Pani waga nadal idzie w górę, to w tym przypadku należałoby się skonsultować z endokrynologiem, aby wykluczyć choroby tarczycy. Oczywiście niedoczynność tarczycy to nie jest bariera nie do przejścia. Należy jednak skonsultować się ze specjalistą w celu dobrania odpowiedniego planu żywienia zgodnie z zapotrzebowaniem i jednostką chorobową. Radziłabym w tym przypadku konsultacje z endokrynologiem i dietetykiem medycznym. Proszę wierzyć w osiągnięcie sukcesu!
Powodzenia!