Próby wywoływania wymiotów po zjedzeniu posiłków

Czy to poczatek bulimii? Czemu tak mam? POMOCY!! Za kazdym razem kiedy cos zjem, zaraz mam ochote isc i to zwymiotowac. Problem w tym ze.. Mimo prob nie dam rady. Co sie ze mna dzieje? Czy to jakas choroba ze chce a nie dam rady? Nie potrafie myslec o niczym innym.. Co sie dzieje ze mna? To tylko urojenie czy choroba?

Dzień dobry!

Należy wykluczyć także inne przyczyny chorobowe, np. gastrologiczne, z układu pokarmowego.
Jest jednak również możliwe, że jest to objaw zaburzeń odżywiania i kolejnym krokiem powinna być konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam!