Proces czyszczenia krwi z hormonów stresu

Czy możliwe jest oczyszczenie krwii z hormonów stresu drogą jakiegoś zabiegu ?

Witam serdecznie,

Aby obniżyć poziom hormonów stresu we krwi trzeba nauczyć się szybko rozładowywać napięcie. Skuteczne sposoby to ćwiczenia fizyczne. Pół godziny dziennie powinno wystarczyć.

Może Pan również spróbować treningów relaksacyjnych. Np. trening Jacobsona. Znajdzie go Pan np. na stronie relaksacja.pl.

Pozdrawiam
Marta Dziekanowska