Prolaktyna a gruczolak przysadki mózgowej

Witam serdecznie! Od 7 lat leczę się hormonalnie. Mam obecnie prolaktynę po obciążeniu 2470 mIU/ml. Bez obciążenia 1917 mIU/ml. Proszę mi podpowiedzieć czy to wskazuje na gruczolaka przysadki mózgowej?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie chciałbym diagnozować choroby przez internet, niemniej jednak wynik przed obciążeniem jest znacznie za wysoki.