Promieniująca bolesność głowy do oka i szczęki

Co jakis czas mam straszny bol glowy promieniujacy do oka ,nawet do szczeki ,jak sie schylam bol sie nasila.Przed bolem glowy zauwazylam mroczki przed oczami ,a po wzieciu ibupromu bol minol ale nie do konca ,bo przez reszte dnia czulam lekki bol i takie uczucie jakbym miala wymiotowac.Prosze o odpowiedz poniewaz czesto mi sie to zdaza a jak chwyci mnie,to bol jest straszny. Pozdrawiam i Dziekuje Aga

Zdecydowanie warto udać się do neurologa.Po pierwsze zbada Panią ,po drugie dokona klasyfikacji bólu ( czy migrena?) co umożliwi dalsze właściwe dla problemu Pani działanie czyli diagnostykę ( czy NMR z opcja angio) i właściwe leczenie.

Pozdrawiam ciepło