Promieniująca bolesność pleców a odma płucna lub zotor

Witam.Czy ból z boku prawej strony promieniujący na tył pleców może mówić o czymś złym .Mam astme a ból nie mija mimo podania środków przeciwbólowych typu Naproxen 500 i smarowanie żelem fasum .Czy to może być odma płucna albo zator .Prosze o pomoc

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Należy skonsultować się z internistą, który oceni czy występują dodatkowe inne objawy (np. duszność) oraz zdecyduje o dalszym postępowaniu.